Proměníme vaše data
ve strategický nástroj

Těžba a zpracování dat | Strojové učení | Datová analýza | Vizualizace
Reporting | Systémová integrace | Automatická workflows |
Robotická procesní automatizace (RPA)

Máme rádi data

Představte si tým expertů, kteří mají data v malíčku. Naším posláním je tvořit inovativní řešení, která mění hru ve zpracování dat. S profesionalitou, týmovým duchem a upřímným nadšením pro naši práci.

Ať už potřebujete komplexní systém nebo elegantní aplikaci, my jsme připraveni. S radostí se noříme do hlubin datové analýzy, a také zkoumáme možnosti strojového učení, pokročilé využití umělé inteligence a robotické procesní automatizace (RPA), které přináší novou úroveň efektivity a inovace do vašich projektů. Pro nás je každý projekt výzvou, kterou se těšíme přijmout.

Jak vám pomůžeme?

Mistrné zpracování dat

Pomůžeme vám lépe pochopit a využít možnosti, které datová analýza přináší. Vaše data sjednotíme, pročistíme, transformujeme a obohatíme o další klíčové informace, které vám bez automatizovaného procesu unikají.

Business Intelligence

Začněte každé ráno přehledem, jak si vaše firma vede. Poskytujeme komplexní BI řešení pro efektivní analýzu a vizualizaci dat. Vybereme a implementujeme pro vás nástroje jako PowerBI, Superset či Tableau.

Aplikace na míru

Vyvíjíme aplikace dle vašich potřeb. Od portálů po integrační systémy. Naše řešení nabízí integraci, automatizaci a zefektivnění procesů. Klademe důraz na udržitelnost a škálovatelnost, abychom zajistili dlouhodobou efektivitu vašeho podnikání.

Big data: Rychlost je klíč

Zpracováváme obrovská data bleskovou rychlostí pomocí rozsáhlých datových skladů, jako jsou Snowflake nebo Exasol, na cloudových platformách AWS, Azure nebo GCP

Propojování systémů

Zajistíme pro vás integraci různých systémů a databází, aby byla vaše data snadno dostupná a kompatibilní napříč celou organizací. Práce s nimi bude efektivnější, čímž se zvýší i jejich hodnota.

Vlastní platforma Spin

K dispozici pro zpracování dat máme i vlastní platformu, kterou máme plně pod kontrolou. Data nemusejí opustit ČR. On-premise řešení dále zvyšuje bezpečnost citlivých údajů.

Umělá Inteligence a Machine Learning

Využíváme umělou inteligenci a strojové učení pro zefektivnění zpracování dat, prediktivní analýzu a automatizaci rozhodovacích procesů. Naše AI řešení transformují velké datové sady na cenné podnikové insighty.

Robotická Procesní Automatizace (RPA)

Naše služby RPA automatizují opakující se úkoly a procesy, uvolňují lidské zdroje pro složitější úkoly a zvyšují efektivitu operací. Od účetnictví po správu zákaznických vztahů, naše RPA řešení přináší rychlost a přesnost.

Všechna vaše zákaznická data dostaneme tam, kde je využijete

Jak vypadá spolupráce?

Analytická schůzka

Úvodní krok je zaměřen na porozumění vašim specifickým potřebám, mapování klíčových procesů a identifikaci důležitých vazeb ve vaší organizaci.

Přizpůsobený návrh

Do dvou týdnů vám naši analytici představí detailní návrh řešení vaší situace a přitom se budou věnovat i potenciálním výzvám, které může projekt přinést.

Hladká implementace

S našimi zkušenými projekťáky je realizace hračka. Bez problémů se přizpůsobí fungování vaší firmy a celý proces díky prověřeným postupům hladce dotáhnou do zdárného konce.

Proč zvolit nás?

Odborná znalost a zkušenosti

V Mixulu pracují odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti zpracování dat. Jsme mistři analytiky, databázové technologie, programování, vizualizace dat i strojového učení.

Inovace a technologie

Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a postupy v oblasti zpracování dat, abychom zajistili, že naše řešení jsou vždy na špičce vývoje a přinášejí našim klientům tu nejlepší konkurenční výhodu.

Efektivní DevOps

Zajistíme pro vás provoz systému a propojení s vašimi aplikacemi a databázemi. Od samého začátku klademe velký důraz na automatizaci. Ta je klíčová pro stabilní efektivitu celého projektu.

Individuální přístup

Každý projekt potřebuje jinou péči. Jsme připraveni i vám zajistit individuální řešení, které bude vycházet z vaší situace a reagovat na specifické potřeby, požadavky a cíle.

Využití AI a RPA

Naše znalosti v oblasti umělé inteligence a RPA nám umožňují nabízet přední řešení, která jsou přizpůsobena specifickým potřebám vašeho podnikání a poskytují vám konkurenční výhodu.

Transparentnost

S našimi partnery si vždy zakládáme na otevřené komunikaci. O průběhu projektu a dosažených výsledcích vás informujeme skrze specializované podpůrné systémy.

Dlouhodobý servis

Naše filozofie je založena na dlouhodobém partnerství a spokojenosti našich klientů. Můžete se na nás proto kdykoli obrátit. Rádi pomůžeme také se všemi budoucími vylepšeními a inovacemi.

S námi jste v dobrých rukou

„Pro Supraphon bylo zcela zásadní získat rychlý a intuitivní přístup k obrovskému množství dat o prodejích včetně automatizace reportingu pro partnery. Mixulo nám poskytlo inovativní řešení vhodné pro budoucí rozvoj. S profesionálním a flexibilním přístupem Mixula k našim potřebám jsme velmi spokojeni.“

Libor Holeček obchodní ředitel Supraphonu

„Hledali jsme řešení, které by dokázalo podrobně analyzovat ziskovost našich titulů, žánrů a autorů. Navíc jsme potřebovali připravovat data pro vyúčtování a reportovat prodeje třetím stranám. Mixulo navrhlo automatizované řešení, pokrývající všechny tyto oblasti, a výrazně tím zvedlo efektivitu firmy.“

Monika Oweyssi ředitelka vydavatelství Tympanum

„V naší firmě jsme se potýkali s výzvou, jak monitorovat a hodnotit výkon pracovníků ve skladu. Mixulo pro nás navrhlo řešení, které nám pomohlo řízení skladu optimalizovat a zvýšit produktivitu. Tím jsme vyřešili původní problémy a zároveň získali cenné informace o výkonnosti našeho skladu.“

Jiří Michek majitel knižní distribuce Kosmas

Mezi naše klienty se řadí

Sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma

Zajímá vás, jak naše služby mohou pomoci vaší firmě v oblasti zpracování a analýzy dat?

Vyplňte formulář níže a my se vám během následujících 12 pracovních dní ozveme.

Kontaktujte nás

Mixulo, s.r.o.
info@mixulo.com
IČO: 09690263

V Praze:
Pod kapličkou 2846/9
130 00 Praha 3
tel.: +420 777 818 896

V Liberci:
Zámecký vrch 1460
463 11 Liberec
tel.: +420 608 978 164