Spolupráce se společností Mixulo

Zaobíráme se datovou analýzou, vizualizacemi, reportingem a zakázkovým vývojem softwaru. I když firma nemá dlouhou historii, je složena z lidí s mnoha lety zkušeností z praxe. Prostředí je přátelské. :-)

Protože počet klientů a projektů roste, hledáme posily v následující oblasti:

Datová analýza, vývoj, maintenance

Hledáme nového parťáka nebo parťačku na pozici datového analytika, který se nebojí ponořit do světa SQL, Pythonu a dalších nástrojů pro práci s daty. Pokud tě baví průzkum dat a vztahů mezi nimi, čištění, spojování, formování užitečných znalostí z nich, vizualizace, reporting a bereš si k ruce SQL (transformace) nebo Python (mj. Pandas, zde ukázka ze života), pak tě hledáme. Zájem o AI, strojové učení a podobně je jen další plus!

Společně se zkušenými kolegy budeš pečovat o stávající projekty a realizovat nové. Tvoje vlastní iniciativa a hledání nejlepších řešení je nejen umožněno, dokonce je potřebujeme. Uvítáme, pokud máš zkušenosti s podobnou prací, ale není to nezbytné. Co je pro nás důležitější, je tvůj zájem učit se nové věci, být organizovaný/á a aktivní, když se nedostává informací.

V práci můžeš a nemusíš komunikovat s klienty. Společným cílem je rozšiřovat naše služby a zvyšovat jejich kvalitu. Pokud tě láká práce, kde je ceněn každý nápad a kde můžeš skutečně ovlivnit, jak věci fungují, přidej se k nám!

O spolupráci

Odměna začíná na 400 Kč/hod. pro základní úroveň s otevřenou možností vyššího ohodnocení dle zkušeností a přínosu (třeba kolik práce ušetříš svým kolegům). Po třech měsících spolupráci společně vyhodnotíme a doufáme, že tvou odměnu pak zvýšíme. 🙂

Je jen málo podstatné to, z jakého jsi oboru. Nebo jestli teprv končíš SŠ nebo máš pár let do důchodu.

V pohodě na dálku, časově flexibilně. Ale je také možné obsadit křeslo v klidné a příjemné kanceláři v Liberci-Vratislavicích s výhledem na park. Můžeš být OSVČ nebo na dohodu.

Kromě odměny nabízíme možnost učit se z naší praxe, nástrojů, které používáme a z řešení přání klientů či ze spolupráce na našem vyvíjeném produktu. S námi tedy můžeš profesně růst. Chceme respektování domluvených pravidel a očekáváme, že se zeptáš, když nebudeš něco vědět (to je často problém, proto ho zmiňujeme).

Pokud nejsi ten pravý/ta pravá, ale znáš někoho, kdo by mohl popisu odpovídat, předej prosím tento inzerát. Moc děkujeme! Když to klapne, řekni si o odměnu.

Ozvi se nám na 608 978 164 (Vláďa Macek) nebo vyplň tento formulář (stačí jméno a kontakt).