Business Intelligence
řešení pro e-shopy

Pomůžeme vašim e-commerce klientům porozumět chování koncových zákazníků v jejich e-shopu díky pokročilé analytice. Ta zajistí vyšší loajalitu k vaší platformě a díky opakující se platbě za další dodanou službu zvýšíte svůj příjem.

Pomožte svým zákazníkům pochopit jejich business

Eva je manažerkou úspěšné e-commerce platformy se stovkami e-shopů různých velikostí a zaměření. Snaží se svým zákazníkům, mezi nimiž je i Vašek, nabídnout kromě standardního e-shopového řešení něco navíc, co jim pomůže odlišit se od konkurence. Tím je hluboké porozumění zákaznickým datům. Provedení kvalitní datové analýzy, pochopení jejich výstupů a na jejím základě navržení úspěšné strategie je však pro většinu zákazníků nad jejich síly.

Vhled do dat je konkurenční výhodou

Porozumění chování a preferencí zákazníků je klíčem k úspěchu ve světě e-commerce. Pokud jste v pozici Evy a chcete zákazníkům jako je Vašek pomoci zefektivnit obchodní strategii, dejte jim silný nástroj k pochopení jejich zákazníků.

Metriky na kterých záleží

Dashboardy od Mixula nabízí v přehledné formě tyto nejdůležitější metriky: 

Tržby

Konverzní poměry, funnely

Customer Lifetime Value

Chování zákazníků na e-shopu

Kohortové analýzy

a desítky dalších

Dashboard lze jednoduše integrovat do administrace e-shopu, čímž je přístupný zákazníkům v rozhraní, které pravidelně navštěvují. Díky rozšířeným možnostem stylování jej lze upravit tak, že na zákazníka působí jako nedílná součást vaší e-shopové platformy. 

Jak propojit vaši
e-commerce platformu a Mixulo

Nejdříve důkladně zanalyzujeme vaši e-shopovou databázi kvůli maximálnímu výkonu datového zpracování. Následně zajistíme napojení vaší databáze k nám a v pravidelných intervalech data stahujeme na naše servery. Tam jsou čištěna, transformována a uložena do specializované databáze. Odkud jsou využívána k tvorbě dashboardů, které se embedují do vaší e-shopové platformy. Náročnější klienti mohou využít propojení dalších zdrojů dat jako je Google Analytics. 

Nasazení Dashboardu
do administrace

Klient testuje

Klient kupuje řešení

Revenue share
pro vás

Vaši uživatelé tak získají kompletní přehled o datech jejich koncových zákazníků a stanou se vašimi spokojenými loajálními klienty.

Kolik to stojí?

Naším cílem je vytvářet dlouhodobá partnerství, která jsou založena na spokojenosti všech zúčastněných stran. Proto jsme připraveni otevřeně diskutovat o ceně našeho řešení, aby byli spokojení jak zákazníci, tak majitelé platformy.

Vytvořte úspěšnou platformu pro růst vašich klientů

Chcete zákazníkům odhalit plný potenciál jejich dat a pomoci jim předčít konkurenci, stejně jako Eva? Kontaktujte nás ještě dnes.

Kontaktujte nás

Mixulo, s.r.o.
info@mixulo.com
IČO: 09690263

V Praze:
Pod kapličkou 2846/9
130 00 Praha 3
tel.: +420 777 818 896

V Liberci:
Zámecký vrch 1460
463 11 Liberec
tel.: +420 608 978 164